Doprava a platba

Doprava po celé České i Slovenské republice je u nás vždy ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč / 82 EUR !

Nabízíme vám široký výběr přepravních společností a možností plateb!

Na začátku našeho působení v roce 2016 jsme vybrali GLS společnost z důvodu jejich 100% spolehlivosti doručení do 2. pracovního dne po České republice a do 3. dne po Slovenské republice. 

Potřebujete si balíček vyzvednout po práci nebo nejste k zastižení v předem určený čas? Nic se neděje. Obdržíte SMS zprávu s telefonním číslem na kurýra. Zavolejte mu a požádejte ho o uložení zásilky na ParcelShopu ve vašem okolí. Balíček si můžete vyzvednout po dobu 7 dní.

 logo_gls_1         PS_Verbundlogo_EN_RGB_2014-01-20263_1

V roce 2018 jsme se rozhodli rozšířit naše portfólio dopravců a přidali jsme do naší nabídky Zásilkovnu. Přepravní služba Zásilkovna má přes 2749 výdejních míst, kde si můžete svou objednávku vyzvednout i o víkendu. Zásilky běžně podáváme do 24 hodin na sběrné místo a do 2 dnů se balíček dostane do vašich rukou.

Dále jsme přidali přepravce DPD, Českou poštu a TopTrans.

V roce 2019 jsme pro vás rozšířili nabídku o naši vlastní přepravu pro ty nejnáročnější! Naše služba je vhodná pro zákazníky, kteří si přejí obdržet výrobek již připravený k používání. Výrobek nabijeme, seřídíme a předáme ve stavu k okamžitému používání, abyste mohli vše vyzkoušet, jelikož se určitě těšíte na první dojem. Náš proškolený řidič vám poskytne srozumitelný výklad o produktu, abyste nemuseli hned pátrat v uživatelské příručce. 

zasilkovna_logo_inverzni_web2ceska-posta-696x392   DPD_1

Platba

Dobírkou

Zboží uhradíte v hotovosti kurýrovi GLS nebo DPD, který vám bude zásilku předávat. Cena dobírky činí 30 Kč vč. 21% DPH po České a Slovenské republice. (Celková cena v EUR se mění dle denního kurzu ČNB)

Zboží uhradíte v hotovosti na výdejním místě Zásilkovna.cz, které si zvolíte v našem nákupním košíku. Cena dobírky činí 30 Kč vč. 21% DPH po České a Slovenské republice. (Celková cena v EUR se mění dle denního kurzu ČNB).

Převodem na účet

Zboží uhradíte přes vaše internetové bankovnictví. Po obdržení objednávky Vám zašleme na váš email naše číslo bankovního účtu a váš unikátní variabilní symbol, kam zašlete peníze za váš nákup. Do 1-3 pracovních dnů se nám zprůhlední vaše platba a obratem odešleme zboží. Službu poskytujeme zcela ZDARMA. 

visa-mastercard   eet

Online kartou

 Na začátku roku 2022 jsme pro Vás přidali také možnost platby online kartou. Z Vašeho jablečného zařízení můžete dokonce platit napřímo pomocí Apple Pay.

 

A co chystáme dál?

Dále pro Vás chystáme možnost platit přes Google Pay a dokonce plánujeme přidat možnost platby přes kryptoměny a to přesně přes Etherium a Bitcoin.

×