O nás

JSME ČESKÁ RODINNÁ FIRMA S MNOHALETOU PRAXÍ V OBLASTI ZÁBAVY

Prodáváme úzké portfolio speciálních produktů zaměřených na oblast volnočasového využití. Zaměřujeme se na nejvyšší hranici uspokojení našich zákazníků. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně, abyste v nás získali důvěru a oblibu se k nám vracet.

Budujeme obchodní vztahy přímo s výrobci. Aktivně se podílíme na tvorbě nových produktů a posléze pečlivě kontrolujeme celý proces výroby. Díky tomu vám můžeme nabídnout zajímavější a nejkvalitnější produkty, které udávají směr i na světovém trhu. 

Spolupracujeme se znamými osobnostmi, se kterými se snažíme pozvednout váš komfort o krok dál.

 

PRODÁVANÉ ZBOŽÍ PODLÉHÁ VELMI PŘÍSNÉ CERTIFIKACI A TESTOVÁNÍ

Každý produkt je před prodejem pečlivě zkontrolován. Naše produkty splňují všechny evropské bezpečnostní normy a jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů na trhu, díky osobnímu dohledu nad výrobou a samotnému navrhování.

1200px-Conformité_Européenne_(logo).svg   rohs_image_4   what-is-msds-sds-psds-whmis   UL Logo

 

NÁŠ VLASTNÍ SPECIALIZOVANÝ SERVIS

V případě závady, mechanického poškození nebo reklamace plníme servis nejvyšší kvality u všech našich produktů. Zvláště u uživatelů minisegway - hoverboardů nabízíme servisní služby jako jedni z mála prodejců na trhu jak pro naše zákazníky tak pro širokou veřejnost. 

Nově jsme si pro vás přichystali nový web www.servis-hoverboardy.cz , kde najdete kompletní ceník oprav a podrobné informace o našem servisu.logo (kopie)

RÁDI SE O VÁS STARÁME

Nevíte si rady s výběrem? Potřebujete doplnit podrobnější informace? Máte potíže s produktem? Velice rádi vám pomůžeme! Neváhejte nás kontaktovat! Zašlete email na info@starwalker.cz a někdo z naše týmu si vezme váš požadavek na starost a vyřídí jej ku vaší spokojenosti. 

StarWalker působí na FacebookuInstagramu, kde nás můžete denně sledovat. Zde se také dozvíte o slevových akcích, soutěžích, nových produktech, které budeme nabízet jako jediní v České a Slovenské republice. 

 

DOPRAVNÉ ZDARMA NAD 2000 KČ / 82 EUR 

V případě GLS přepravy garantujeme doručení zboží do 2 pracovních dnů na území České republiky a do 3 pracovních dnů na území Slovenské republiky, pokud máme zboží označeno skladem. Zásilku si můžete také nechat uložit i na vybraných místech v tzv. ParcelShopu. Najdi svůj GLS ParcelShop

logo_gls   PS_Verbundlogo_EN_RGB_2014-01-20263

V roce 2018 jsme se rozhodli rozšířit naše portfólio dopravců a přidali jsme do naší nabídky Zásilkovnu, DPD a Českou poštu. Přepravní služba Zásilkovna má 2749 výdejních míst, kde si můžete svou objednávku vyzvednout i o víkendu. Zásilky běžně podáváme do 24 hodin na sběrné místo a do 2 dnů se balíček dostane do vašich rukou.

Dále jsme přidali přepravce DPD, Českou poštu a TopTrans.

V roce 2019 jsme pro vás rozšířili nabídku o naši vlastní přepravu pro ty nejnáročnější! Naše služba je vhodná pro zákazníky, kteří si přejí obdržet výrobek již připravený k používání. Výrobek nabijeme, seřídíme a předáme ve stavu k okamžitému používání, abyste mohli vše vyzkoušet, jelikož se určitě těšíte na první dojem. Náš proškolený řidič vám poskytne srozumitelný výklad o produktu, abyste nemuseli hned pátrat v uživatelské příručce. 

zasilkovna_logo_inverzni_web2DPD_1  ceska-posta-696x392

ŠETŘÍME ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

  • Ekologicky likvidujeme vaše staré baterie
  • Třídíme veškerý náš odpad (baterie, kov, papír, sklo, plast..)
  • Pro expedici větších zásilek používáme pouze recyklované kartonové krabice

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

×