Hoverboard Offroad Graffiti s BT reproduktorem a dálkovým ovladačem + cestovní taška

ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
graffiti
7 490 Kč / ks 8 999 Kč / ks od 7 490 Kč / ks 6 190 Kč bez DPH 7 437 Kč bez DPH od 6 190 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Přinášíme Vám námi navrhovaný nový model Off-road, který splňuje ty nejvyšší nároky uživatele. Podtitul "Offroad", který nese, znamená, že radosti z jízdy je možno si užívat i v náročnějším terénu než standardně poskytuje městské prostředí. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme Vám nový, námi navrhovaný model Off-road, který splňuje ty nejvyšší nároky uživatele. Podtitul "Offroad", který nese, znamená, že radosti z jízdy je možno si užívat i v náročnějším terénu než standardně poskytuje městské prostředí

Off-road pohání 2 motory o výkonu 350W, které umožní jezdci jet rychlostí až 20 kilometrů v hodině. Pro srovnání se tato rychlost rovná rychlejší jízdě na kole. Váha hoverboardu je 11 kilogramů a maximální nosnost činí 120 kg. Tak malá hmotnost a tak vysoká nosnost! 

StarWalker hoverboardy otevírají brány zábavy kdekoliv, kde uživatel uzná za vhodné. Poměrně velká nafukovací kola o průměrů 25 cm zvládnou překonat stoupání až do úhlu 20°. Kola poskytují hbitou a velmi kvalitní jízdu! Nemusíte se bát vyjet ani do přírody, kde vás čekají ztížené terénní podmínky. Stačí lehce odpustit tlak z pneumatik a nerovnosti se stávají hračkou pro přístroj. Pocit volnosti každým pohybem, šetření času se může stát i zvykem. Také se můžete chlubit designově nádherným pestrobarevným tělem!  

Hlavní přednosti

 • Do terénu i města 
 • Moderní pestrobarevný design
 • Jednoduché intuitivní ovládání
 • Unikátní tříosý gyroskopický systém
 • 10” nafukovací kola
 • Nízká hmotnost, vysoká nosnost

Naše hoverboardy mají také zabudovaný bluetooth reproduktor, který umožní Vašemu telefonu se spojit a přehrávat vlastní hudbu ve vysoké kvalitě. 

Všechny StarWalker přístroje jsou vybaveny tříosými gyroskopickými senzory a akcelometry.

CO JE TO GYROSKOP?

Průkopníkem této technologie je Segway, který ji použil u svého veleúspěšného osobního vozítka, které můžeme vídat v Praze a i po celém světě jako součást turistických prohlídek.

Schopnost balančního systému, který vyhodnocuje rovnováhu přístroje a uživatele v momentě jízdy. Funguje ve spolupráci s inteligentními mikročipy a tříosými gyroskopy. StarWalker hoverboard se pohybuje tam, kam se nakloníte - čím více se nakloníte dopředu, tím rychleji dopředu pojedete a naopak. Čím méně přemýšlení nad jízdou, tím lepší kontrola! :)  Špičková technologie také poskytuje kompletní stabilitu v momentě, kdy zatáčíte.

Obsah balení:

 1. Hoverboard Offroad Graffiti
 2. Nabíjecí adaptér
 3. Uživatelská příručka
 4. Cestovní taška zdarma
 5. Zabudovaný bluetooth reproduktor 
 6. 2 roky záruka

StarWalker hoverboardy splňují všechny požadované bezpečnostní certifikáty! Také prošly ve všech zátěžových testech! Dávejte si pozor na konkurenční modely. Na trhu se vyskytuje mnoho přístrojů, které nemají certifikace a hrozí vám vzplanutí těchto přístrojů!

1200px-Conformité_Européenne_(logo).svg   rohs_image_4   what-is-msds-sds-psds-whmis   UL Logo

Níže se můžete podívat na naše video ze zátěžového testu od youtubera GOGOMANTV

Níže se můžete podívat na další naše video ze zátěžového testu od youtubera Datel!

 

LEGISLATIVA

StarWalker hoverboardy smí být použit na komunikacích v ČR a SR. Osobní vozítko StarWalker není motorovým ani nemotorovým vozidlem a uživatel tohoto zařízení je ve smyslu $ 2 písm. j) zákona č,. 36112000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, považován za chodce.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hoverboardy
Záruka: 2 roky
Rozměry: 66 x 27 x 27 cm
Motor: 2x 350W / 36V
Maximální rychlost: 15-20 km/h
Baterie: Lithiová 36V, 4400 mAh
Doba nabíjení: 2 hodiny
Dojezd: až 15 km
Maximální váha jezdce: 120 kg
Maximální úhel stoupání: 20°
Velikost kol: 25 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: