Elektrická koloběžka StarScooter Kids

Chcete potěšit vaše ratolesti originálním dárkem? Překvapte je naší lehkou, dětskou elektro-koloběžkou StarScooter Kids.

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
2.12.2021
standardní cena: 4 199 Kč –41 % 2 491 Kč / ks 2 059 Kč bez DPH
Elektrická koloběžka StarScooter Kids
E3+
Doprava zdarma 4 199 Kč –41 %

StarScooter Kids CZ je ideální koloběžka pro nejmenší, protože ji pohání motor s nízkým výkonem pro bezpečné používání. Tato koloběžka je ještě inovativnější, protože obsahuje LED světla. LED světla najdeme na předním kole a na bocích koloběžky. Je ideální pro osvětlování nočních výletů zábavnějším způsobem, na krátké i dlouhé vzdálenosti, protože zajistí lepší viditelnost při použití koloběžky. Elektrická koloběžka StarScooter Kids CZ se stane dokonalou hračkou pro děti! 

Výkon koloběžky je dostatečně vyvážený. Obsahuje 40W motor a baterii 16,8V - 2Ah. Tímto způsobem lze dosáhnout top rychlosti až 10 km/h a dojezdu až 5 km. Výkon je akorát nastaven pro zajištění bezpečí a pohodlí dětí pro provoz na této koloběžce. Koloběžka je navíc dostatečně lehká na to, abyste ji mohli vzít kamkoli a uložit v jakémkoli koutě domova. Kola jsou pevná, malá a odpružená, takže je ideální pro řízení a přepravu každého dítěte. Nejdůležitější je zadní brzdový systém, který poskytne dítěti maximální bezpečnost za všech okolností a zejména při používání na ulici. 

Je to zkrátka lehká, praktická, jednoduchá a zábavná koloběžka za nízkou cenu! Ideální je darovat na Vánoce! Nebo kdykoliv během roku! Děti si ji užijí! 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
Velikost kol: Přední:12.7 cm, Zadní: 8.8 cm
Max nosnost: 45 kg
Max rychlost: 10 km/h
Rozměry: 71cm x 31cm x 78cm
Doba nabíjení: 3~4 hours
Kapacita baterie: 2.0 Ah
Výkon motoru: 40 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: