#3 T(rh)ahák 21. století!

Dnes pro Vás máme jednu malou hádanku. Může to být bílé, stříbrné, a nebo dokonce zlaté, ručičky to nemá, avšak i tak ti přesný čas ukáže. Co to může být? No jasně! Jsou to jen a pouze naše Chytré hodinky ve 3 barevných variantách. Normální elektronické hodinky, prvně vyrobené kolem 60. let 20. století, ukazují, jak už jsme zvyklí, jen informace o čase, respektivě jen to, jestli právě stíháme či musíme na náš autobus popoběhnout. Tyto hodinky tě asi překvapí, umí totiž zdaleka víc.

    

Dokážou se skvěle propojit s tvým telefonem či tabletem a ty s nimi můžeš, jako opravdový mistr, odpovídat na volání, SMSky, ale dokonce i sociální sítě. Dá se říct, že jsou to vlastně nositelné počítače. Je to jednoduché jak recept na čínské nudle. Stačí si do hodinek, respektivě do slotu určenou na SIM kartu jednu strčit a už jedeš! Hodinky lze totiž použít i jako samostatný telefon. Mají dokonce vestavěnou kameru o velikosti 2.0 megapixelů, se kterou můžeš fotit vtipná selfíčka kamarádům. Bát se, že bys přišel o své pořízené fotky, vůbec nemusíš. Ukládají se na Micro SD kartu, kterou si stejně jako SIMku zandáš do slotu. Odpočinout si můžete při poslouchání vaší vlastní hudby přímo z hodinek a nebo rádia, které už je v základním vybavení.

nnncam1auto

S našimi hodinkami se ti už nemůže stát, že bys zaspal. Funkce budík uvnitř hodinek tě ráno postaví na nohy a monitorování spánku ti pak zase ukáže, jak kvalitně ses dneska v noci prochrupkal. Přes den pak přebírají práci krokoměru a sledují kolik kroků jsi přibližně našlapal a kolik jsi u toho spálil kalorií.

budiksport

Celkově jsou chytré hodinky skvělým módním doplňkem. Pásek je vyroben z lékařského silikonu, takže jsou opravdu pohodlné a nikde netlačí.

Jediné komu tyto hodinky mohou pít krev jsou učitelé a profesoři, neboť studentíci hodinky zneužívají jako taháček při písemkách. Ale to správné není a vy, jakožto naši chytří fanoušci to rozhodně víte.

Před pár lety by se nám o tomhle ani nezdálo, takže se vůbec nebráníme tomu, že bychom někdy mohli prodávat hodinky s vodotryskem!

V dnešní době se stává chytré opravdu všechno, tak neváhej, vyzkoušej tyhle fajnovky a buď taky [:kůůůl:]!

×