#6 Vejdu se kamkoliv a rychle se nafouknu! Lazy bag

Jelikož ráda cestuji, potřebovala jsem něco, co snadno hodím na rameno, přibalím do mého cestovního kufru či do auta a poté, až budu chtít jen vyndám, rozbalím a jen tak se vyvalím třeba na pláži. Jasný důvod, proč jsem si pořídila tuhle vychytávku. Samonafukovací lazy bag mě opravdu ohromil, neboť se vejde kamkoliv a je celkem sranda ho nafukovat. Ze začátku jsem se s tím lehce navztekala, ale jak dostanete do ruky správný švih, jde to jak po másle. Navíc když vám pomůže Matka příroda a zafouká vítr, tak je to v cuku letu.

Potom, co jsem si ho koupila, jsem se vydala na dovolenou do Maroka. Nyní můžu s jistotou říct, že bez lazy bagu bych tam už nejela. Vyřádila jsem se s ním na vlnách a na pláži mi sloužil jako skvělé lehátko. Jelikož je vak tak pohodlný, dá se na něm snadno usnout. Večer vás však čeká pekelná noc, protože jste spálení od hlavy až k patě. Když už jsem tedy měla sluníčka dost, stačilo pouze lazybag rozepnout, vypustit vzduch, smotat do malého balíčku a uložit do váčku, který jsem si hodila přes rameo a mohla jít. Lazybag tak uhranul ostatní lidi na pláži, že se mě i dotazovali, kde ho můžou sehnat.

V zimě jsem byla tak vyčerpaná ze školy a všech zkoušek, že jsem na týden musela odjet do italských Alp. S trochou nadsázky, první, co jsem si balila nebylo nic jiného než můj červený kamarád lazybag. S přítelem nás totiž napadla šílená věc, sjet sjezdovku na tomhle pytli. Takže když už zavřeli sjezdovku, sebrali jsme se a vyrazili tento nápad uvést do praxe. Musím uznat, že sranda to byla veliká. Vlekaři však úsměv na tváři moc neměli, neboť jsme jim rozkorejnili uhlazenou sjezdovku.

Minulý rok jsme se s lazybagem nablbli opravdu hodně. Vzali jsme si ho totiž s partou kamarádů i na festival. Každý den jsme si je ráno roztáhli, udělali kolečko a jen si povídali. Mám ale jedno takové ponaučení a varování. Nesedejte s pytlem k ohni! Kamarád byl ze svého nového blankytně modrého lazybagu nadšený, jenže při opékání buřtů nedával pozor a uhlíkem si ho propálil. Naštěstí jsme měli zásoby a nestalo se tak, že bychom museli sedět na tvrdé zemi.

Moje zážitky s pytlem budou určitě pokračovat, protože je praktický a úplně jsem se do něj zamilovala. Vybrat jsem si také mohla z několika barev, kterých je celá řada, takže rozhodovat se, který je nejhezčí, mi dalo fakt zabrat. Krásné mají všechny!

Lazy bag doporučuji všem, co se rádi baví a cestujou.

P1020037c-min

×