#1 SERVIS HOVERBOARDŮ - ČASTÉ DOTAZY

1. Jak máme přístroj zaslat?

a. Váš hoverboard si můžeme vyzvednout do 48 hodin a Vy tak nemusíte chodit na poštu a čekat ve frontách. V předem dohodnutý čas se u Vás doma zastaví kurýr GLS, nalepí štítek a odveze přístroj k nám do servisu.  

b. Náš servis se nachází na adrese Smetanova 575/2, Poděbrady 29001. Hoverboardy zasílejte bez dobírky jako obyčejný balík. Do balíku přiložte průvodní dopis, kde najdeme Vaše jméno, příjmení, telefon, email a především zpáteční adresu.

2. Jaké výrobky Váš servis umí opravit?

3 roky se specializujeme na prodej a opravu hoverboardů / minisegway, takže jsme schopni odstranit jakoukoliv závadu. Skladem máme náhradní díly pro 99% typů hoverboardů. Oprava se může protáhnout, pokud jste majiteli speciálních přístrojů, které mají své atypické komponenty. Jelikož jsme denně v kontaktu s výrobci, tak Vám zajistíme i tyto komponenty.

3. Lze u Vás platit kartou?

Bohužel ne. Za opravu můžete zaplatit bankovním převodem nebo na dobírku při převzetí opraveného hoverboardu. Některá auta GLS mají i platební terminál, ale vždy doporučujeme mít u sebe hotovost. 

4. Kolik bude stát oprava?

Po odeslání nezávazné poptávky Vám připravíme kalkulaci opravy. Když se opravuje více komponentů současně, tak cena za opravy viz ceník rapidně klesá! Předtím než začneme opravovat Váš hoverboard, tak Vás zkontaktujeme a odsouhlasíte nám konečnou cenu včetně 21% DPH a dopravy zpět k Vám domů. 

5. Je potřeba zabalit přístroj do originálního balení?

K opravám nepotřebujeme originální balení. Doporučujeme použít kartonovou krabici a vyplnit například časopisy, aby Váš stroj neutrpěl další poškození při přepravě. Máme i zkušenost, kdy nám stroj přišel zabalený do ručníku. Nebojte! Ručníky vracíme! 

6.  Jak dlouho bude oprava mého zařízení trvat?

Standardní doba opravy je 7 dní. Opravujeme i přes víkendy po domluvě. Ve výjimečných případech se může stát, že z důvodu nedostatku náhradních dílů se oprava může protáhnout na 30 dní. 

7. Dostanu od Vás zápujční hoverboard / minisegway po dobu mé opravy?

Po dobu opravy/výměny můžeme nabídnout zápůjční 6.5" hoverboard nebo elektrickou koloběžku z karbonu. Při zájmu o zapůjčení je nutné se informovat o momentální dostupnosti. Poplatek za zapůjčení je 800 Kč po celou dobu opravy.

8. Co vše mám udělat před tím, než zašlu zařízení do servisu?

Máte od nás dva úkoly: Napsat nám, kdy se Vám hodí vyzvednutí přístroje naším kurýrem GLS na adrese, kterou určíte. Druhý úkol je zabalit přístroj, abyste zabránili poškození při přepravě. 

9. Jaká je záruční doba na provedenou práci?

Záruka na vyměněné díly a provedenou práci je 6 měsíců.

 

10. Mají Vaše náhradní díly certifikáty o bezpečnosti?

Ano, všechny naše náhradní díly a hoverboardy mají požadované bezpečnostní certifikáty viz CE, ROHS, MSDS, UL.

Zajímá Vás, co znamená například RoHS? = Restriction of the use of Hazardeous Substances je direktiva zakazující použití nebezpečných látek v elektrických a elektronických výrobcích vydanou Evropskou komisí 27. ledna 2003. Cílem direktivy RoHS je zakázat používání nebezpečných látek při výrobě elektrického a elektronického zařízení a tím přispět k ochraně lidského zdraví a životního prostředí. Direktiva RoHS zakazuje použití těchto látek: Kadmium, Rtuť, Olovo, Šestimocný chróm, Polybromované bifenyly (PBB) a Polybromované difenylethery (PBDE) 

 

NEZÁVAZNĚ POPTAT OPRAVU

 

×