#8 Elektrické brusle HoverShoes

Představujeme vám nejnovější vynález roku 2018! Značkové elektrické brusle od výrobce KooWheel posunuly hranice možností o pořádný krok dál. Od hoverboardů, longboardů a klasických kolečkových bruslí převzaly koncept, ale i všechny vlastnosti. Spojením všech charakteristik vznikly dvě nezávisle na sobě pojízdné platformy, na každou nohu jedna. Je to zcela nový zážitek, ze kterého máte pocit bruslení. Pohybujte se bez námahy a užijte si maximální komfort jízdy. 

Výrobce KooWheel je majitelem patentu na výrobek HoverShoes a průkopníkem nezávisle fungujícího gyro systému. Naše společnost StarWalker je hrdá na přímou spolupráci s výrobcem KooWheel. Díky blízké spolupráci dokážeme zajistit nejvyšší kvalitu výrobku, ale i kvalitu poprodejního servisu v České a Slovenské republice.

koowheel-hovershoes-samobalancni-elektricke-brusle-x1-starwalker-5

Hovershoes disponují vlastním vyvažovacím systémem, který flexibilně drží vaši stabilitu a díky kterému lze dosáhnout rychlosti až 12 km/h, což je třikrát rychlejší než běžná chůze. Jízdu na samobalančních elektrických bruslích zvládne každý bez rozdílu na věku. Neméně zajímavý je pak minimalistický černý design, jenž zdánlivě připomíná boty se zabudovanými kolečky. Nášlapy pro umístění nohou jsou pokryté protiskluzovou vrstvou a navržené pro maximální pohodlí při jízdě. Na designu a zpracování elektrických bruslí se podílela řada designových odborníků, která vybrala extrémně odolné materiály. Ty se mohou chlubit svou nízkou hmotností a 130 kg nosností.

koowheel-hovershoes-samobalancni-elektricke-brusle-x1-starwalker-4

Na vaši bezpečnost nedáme dopustit. Pro jízdu ve tmě jsou zabudované LED diody na přední a zadní straně, abyste měli dokonalý přehled o stavu komunikace, po které zrovna pojedete. Světla jsou vidět již z dálky, tudíž se nemusíte obávat, že by vás ostatní účastníci provozu přehlédli. Elektrické brusle HoverShoes jsou z každé strany opatřeny pryžovými nárazníky, které zajišťují perfektní ochranu proti poškození.  

Samobalanční elektrické brusle jsou na své technologické vybavení a celokovové tělo poměrně lehké. Každá brusle je z boční strany vybavena poutkem, díky němuž bude přenášení v ruce naprostá hračka. 

V balení od nás najdete dárek v podobě cestovního vaku. Hovershoes vložíte do vaku a přehodíte přes rameno, nebo můžete brusle uložit i do svého batohu.

×