#2 Staň se hvězdou parketu! Aneb obuj svítící LED boty

Není to tak dávno, kdy vládu na módní scéně převzaly svítící botky. Okamžitě se staly hitem jak mezi dětmi, tak i mezi staršími. S těmito netradičními párty teniskami si určitě každý z vás spojí známý tanec jménem Shuffle, který byl proslaven v hudebním klipu amerického electro-popového dua LMFAO. Tihle dva týpci s bláznivým hárem mají Shuffle pěkně v malíku. Jediné co jim však chybí, jsou naše svítící botičky na nohách.

                            

Každý z vás chtěl někdy na párty pořádně zazářit a předvést, co v něm je. S botama, které díky LED diodám rozšajní celou podrážku, to půjde úplně samo. Avšak v kombinaci s trochou umění zmiňovaného tance z tebe za celý večer nikdo nespustí oči a bude rudnout závistí. Podle tvojí nálady si můžeš vybírat až ze 7 barev a nebo si prostě zapneš jeden ze 3 blikajících režimů, abys byl “echt” vidět.

led-boty-svitici-barvy-blikani

Nohy vás budou bolet jen z celovečerního tance, protože naše boty jsou vyrobeny z příjemného vzdušného materiálu, tudíž je ani neucítíte na nohách. Svítit vydrží až 8 hodin a po propařené noci je jen zapojíš pomocí Micro USB kabelu do zásuvky a za hodinku budou nabité. Pokud však nechcete ztrácet čas nabíjením, máme pro vás ještě jednu parádičku a to ve formě fluorescentních bot, se kterými stačí jen vyrazit přes den na světlo a ony se samy nasvítí, natáhnou do sebe energii ze sluníčka a večer, až slunce zapadne, budeš zářit ty. Tak jako LED boty, vydrží svítit několik hodin, takže se nemusíš bát, že bys nebyl vidět.

led-boty-svitici-kolo   nabijeni-svitici-led-boty   fluorescentni-boty-svitici

Tyhle boty jsou také skvělým pomocníkem, jakmile vám ve tmě spadne něco na zem. Stačí si je zapnout a budeš se divit, co všechno najdeš! A připadáš si trapně, když tě máma nutí nosit reflexní vestičku při jízdě na kole? Kašli na vestu! Obuj naše botky a buď za hvězdu! Vidět budeš až za horizontem.

My svítící boty milujeme a jsme zvědaví, s čím ti koumáci přijdou za pár let. Možná v budoucnu budeme nosit botky, které nás budou nadnášet nebo kdo ví, třeba už vám brzy představíme něco, co vám ušetří drahocenné minuty mladistvého života.

 Dočetli jste se až sem? Máme radost! Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku! Náhodně spouštíme soutěže o naše LED boty a další cool věcičky!

 

Autorská práva na text vyhrazena firmě StarWalker s.r.o. ©

Povolujeme a budeme velice rádi za sdílení! ffff 

×