#10 Jak se naučit jezdit na elektrickém skateboardu / longboardu?

Jsi milovníkem jízd na skateboardu, ale napadlo tě někdy přidat elektrický pohon? Oproti klasickému prknu v tom není žádný háček! 

Na veselé prohánění městem ti stačí správně koordinovat své tělo. Nejdříve si ale vyzkoušej, na jakou stranu je ti příjemnější jezdit, zda levou či pravou. Jednu nohu si dej dopředu a druhou, se kterou se budeš odrážet, dozadu.

Pokud tě lákají triky, budou potřeba již nějaké zkušenosti. Vždy si ale pamatuj, že mistr z tebe nebude hned a každý trik si vyžádá spoustu tvého času i úsilí. Nesmíš to vzdát, když se ti ze začátku nebude něco dařit. Nedílnou součástí tvých jízd by měla být také opatrnost. S helmou a chrániči lehce předejdeš úrazu.

Mezi naši nabídku však nepatří jen elektrické skateboardy, ale najdeš u nás i vesmírně dobré elektrické longboardy. Jaký je v tom tedy vůbec rozdíl? Skateboard ti hravě pomůže ke spoustě triků, zatímco longboard užiješ spíše na jezdění, především díky jeho delšímu tělu a stabilitě. 

Elektrický pohon s sebou přináší nejen pohodlí, ale ušetří ti spoustu času i peněz. Navíc si s ním užiješ mnoho zábavy a získáš nezapomenutelné zážitky. Tak hurá do toho!

Mrkni se, jaké longboardy máme v nabídce!
Elektrické longboardy a skateboardy

 

×