#4 Pohádka o princezně Chopper koloběžce

Jakmile slyšíte slovo “Chopper”, určitě si vždy vybavíte drsné motorkáře s koženou bundou, tetováním a obličej s poker facem. My jsme tomu však nasadili jiné grády a tak jako Princezna Koloběžka, která v této známé pohádce Jana Wericha “Koloběžka první” jednu vynalezla, jsme i my našli, trochu odlišnou, Chopper koloběžku.

 1-min3-min

S koloběžkou jako takovou se určitě každý z vás v dětství vyřádil a zažil spoustu dobrodružství. Kdo si alespoň jednou nerozbil kolena kvůli tomu, že nestihl sešlápnout brzdu na malém zadním kolečku, jakoby nežil! Zážitků na klasické kolobrndě by bylo hodně, ale my jsme tu od toho, abychom utvářeli nové na vymakanější, zpracované a testované, v dnešní moderní době kým jiným, než roboty.

Jelikož nám záleží na přírodě a vývoj ekologické dopravy se neustále vyvíjí, máme pro vás úžasné, designové Chopper Koloběžky. Svou unikátnost si drží tím, že vás mohou dovézt až 160 km daleko. 

Umíte si vůbec představit na tomhle přijet před školu či do práce a zaparkovat to tam jak pán? Gigantická kola, která si poradí s “kvalitou” našich českých silnic, navíc nikdo jen tak nepřehlédne. Vyjet díky nim, odpružené vidlici a zadní stavbě můžete i do terénu. O tom, že to je skvělý magnet na holky je zbytečné mluvit! Ještě lepší na tom je to, že děvčata můžete kdykoliv svést, neboť jsme nechali nainstalovat druhé sedadlo a bát se o přetížení taky nemusíte, bez potíží uveze až 200 kg.  Vaše zadnička se přitom bude cítit jak v bavlnce a dlouhou cestu si vychutnáte se vší parádou, protože co je nejhorší? Když slezete z kola, z motorky nebo třeba z koně a potom chodíte, no jak to jen říct, tak trochu divně. Dokonce pro vás máme i opěrku na záda, kterou si můžete i nemusíte, dle vaší libosti, našroubovat.

4-min9-min

Na dlouhou projížďku je nezbytné mít také nějakou tu svačinu na doplnění energie. Tu, a další potřebné věci, si můžete schovat do úložného prostoru pod druhým sedadlem nebo do schránky pod podložkou na nohy.

5-min10-min

Chopper elektrická koloběžka jede rychlostí až 50km/h, takže vítr ve vlasech vám můžeme zaručit. Je božím pomocníkem i pro ty, kdo nemohou sportovat a hýbat se, tak jak by si přáli.

Mysleli jsme i na bezpečnost, tudíž na koloběžce naleznete jak přední, tak brzdní světlo včetně blinkrů, ale i zpětná zrcátka pro lepší přehled situace za vašemi zády. Alarm proti krádeži vám zaručí, že vám vašeho mazlika nikdo jen tak neukradne. Jakmile je koloběžka uzamčená a někdo se ji pokusí odcizit, po prvních otřesech se již zmíněný alarm spustí a upozorní na špatné úmysly zloděje.

Jak je známo, na cestě se může přihodit cokoliv. Mysleli jsme i na možné problémy, které by vás mohly potkat, a proto jsme přibalili taštičku s nářadím pro první záchranu.

11-min